O firmie

Jesteśmy bezpośrednim importerem dywanów z całego świata. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych i największych światowych producentów – między innymi z Polski, Belgii, Turcji, Ukrainy, Indii, Chin, Egiptu, Nepalu oraz wielu innych. W wyniku tego możemy zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości w najniższych cenach.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy kreatorami przyszłych stylów i trendów w branży, co daje naszym Klientom olbrzymią przewagę w handlu. To my jako pierwsi wprowadzamy nowości na rynek. Współpraca z naszą firmą zapewni Ci dostęp do najlepszych dywanów, a Ty będziesz zawsze o jeden krok przed konkurencją.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie – na polskim rynku jesteśmy obecni już od 1991 roku. Specjalizujemy się w dywanach i całą naszą uwagę skupiamy właśnie na nich. Jesteśmy bacznym obserwatorem rynku i nieustannie trzymamy rękę na pulsie. Od wielu lat jesteśmy uczestnikami największych tragów dywanowych na świecie np. Dometexu w Hanowerze i Szanghaju a także innych wystaw w Polsce, Turcji, Indiach i w wielu innych krajach.

Nasz główny cel na przyszłość to pozostanie liderem rynku hurtowego w Polsce. Śledzimy nowinki z branży dekoracji, a wszystko po to aby nasi klienci zawsze mieli dostęp do najlepszych i najtańszych dywanów. Nasz personel to prawdziwi profesjonaliści – pracownicy mają za sobą wiele lat w tej branży i doskonale wiedzą jakie dywany sprzedają się w Polsce. Nieustannie pracujemy nad obniżaniem kosztów i zwielokrotnieniem wydajności. Spełnienie Państwa przyszłych wymagań jest dla nas największym wyzwaniem.

Partnerzy

Pomagamy/wspieramy

Pomagamy Małym Dzieciom – Od kilku lat aktywnie wspomagamy „FUNDACJĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM Z GRODZIEŃSZCZYZNY”.

Jesteśmy sponsorem tomaszowskiej drużyny Dziewcząt w piłce nożnej „DARGFIL”.

Wspomagamy i zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Zapewniamy im odpowiednie warunki pracy i zostaliśmy wyróżnieni znakiem „W PEŁNI ZARADNI”. To naprawdę nie jest trudne :)

Pomagamy/wspieramy
Staramy się dostrzegać problemy i potrzeby innych.
  • Jesteśmy sponsorem tomaszowskiej drużyny Dziewcząt w piłce nożnej „DARGFIL”. Pomagamy przy zakupie nowych strojów oraz przy organizacji upominków dla zawodniczek. Staramy się również pomagać w organizacji imprez okolicznościowych z udziałem zawodniczek oraz stanowimy duchową pomoc dla trenerów.
  • Wspomagamy i zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Zapewniamy im odpowiednie warunki pracy i zostaliśmy wyróżnieni znakiem „W PEŁNI ZARADNI”. To naprawdę nie jest trudne :)
  • Wielokrotnie byliśmy sponsorem i pomagaliśmy w organizacji imprezy regionalnej „DNI TOMASZOWA”.
  • Już od kilku lat jesteśmy generalnym sponsorem rozdania nagród radia FAMA. Cieszymy się, że dzięki nam tomaszowianie mogą się bawić na tak wspaniałej imprezie razem z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny rozrywkowej.
  • Pomagamy Małym Dzieciom – Od kilku lat aktywnie wspomagamy „FUNDACJĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM Z GRODZIEŃSZCZYZNY”. Fundacja prowadzi zbiórkę pieniędzy i organizuje pomoc dzieciom z tego regionu.
  • Od wielu lat wspomagamy „Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy”.
  • Pomagamy osobom Potrzebującym – Co jakiś czas wspomagamy akcje organizowane na rzecz osób poszkodowanych przez los. Staramy się pomagać przy zbiórkach pieniędzy na kosztowne operacje czy rehabilitację.
  • Od kilku lat Dekorator jest również sponsorem Tomaszowskiego Kręglarstwa oraz biegu Malinowskiego odbywającego się we wrześniu.