Praca
Praca

Dekorator to sieć marketów, która jest wiodącą marką na lokalnych rynkach remontowo-dekoracyjnych. Firma powstała w roku 1991. Obecnie w Polsce Dekorator dysponuje 3 marketami i zatrudnia około 35 osób. Dekorator swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, niskim cenom, dogodnym godzinom otwarcia marketu (również w weekendy) oraz profesjonalnemu zespołowi pracowników.

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Sprzedawca (mężczyzna)

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Region: łódzkie

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
  • aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • dbanie o ekspozycję towarów zgodne ze standardami Dekoratora
  • utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami Dekoratora

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • wykształcenie średnie
  • zorientowania na klienta oraz zmysłu handlowego
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej, zaangażowania i uczciwości
  • dobrej organizacji pracy, systematyczności i umiejętności szybkiego uczenia się
  • dyspozycyjności – gotowości do pracy także w soboty i niedziele
  • mile widziana znajomość artykułów jednego z działów lub doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia na umowę o pracę
  • system premiowania i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • szkolenia rozwojowe oraz możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych
  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@dekorator.info.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Marbex Sp. z o.o. z
siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim.”