Marbex sp. z o.o. » Praca
Praca
Praca

Dekorator to sieć marketów, która jest wiodącą marką na lokalnych rynkach remontowo-dekoracyjnych. Firma powstała w roku 1991. Obecnie w Polsce Dekorator dysponuje 3 marketami i zatrudnia około 35 osób. Dekorator swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, niskim cenom, dogodnym godzinom otwarcia marketu (również w weekendy) oraz profesjonalnemu zespołowi pracowników.

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska

Magazynier

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Region: łódzkie

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • kontrola stanów magazynowych i realizacja zamówień
  • dostawa towaru do wyznaczonych punktów sprzedaży

Od kandydata oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność swobodnego poruszania się samochodem dostawczym
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy z zespołem
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@marbex.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Marbex Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim.”