Praca
CV prosimy wysyłać na adres : rekrutacja@dekorator.info.pl

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska

MAGAZYNIER – MIEJSCE PRACY TOMASZÓW MAZOWIECKI

Opis stanowiska:

– przyjmowanie, pakowanie i wydawanie towaru
– kontrola stanów magazynowych i realizacja zamówień

Wymagania:

– dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy z zespołem
– komunikatywność
– wysoka kultura osobista
– motywacja do pracy
– dyspozycyjność

Oferujemy:

– stabilność zatrudnienia na umowę o pracę
– system premiowania i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
– możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
– pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– przyjazną atmosferę pracy
– osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu

Administratorem Państwa danych osobowych jest Marbex Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Milenijna 40/42, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ( 447 – pokaż numer telefonu – .
Podane przez Panią/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, a dostęp do przesłanego przez Panią/Pana CV będą mieli wyłącznie pracownicy Marbex sp. Z o.o., na czas trwającej rekrutacji.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych i ich kopii, a także ich poprawiania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu. W dowolnym momencie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia na nas skargi do organu nadzorczego – szczegóły może Pani/Pan znaleźć pod adresem: https://giodo.gov.pl/579
Przesłanie przez Panią/Pana CV jest warunkiem niezbędnym by uwzględnić Panią/Pana w ramach procesu rekrutacji.